ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

(+38095) 940-55-09
пн-пт: 9:00-18:00

Стабілізатор напруги для котла

Всі ми любимо повертатися додому та поринати в атмосферу затишку та тепла. Але якими б теплими були стосунки в сім'ї, хочеться, щоб теплими були радіатори системи опалення. Тому системі опалення слід приділити особливу увагу та забезпечити її стабільну, безперервну та ефективну роботу.

Газовий котел опалення з електронним керуванням або повністю електрична система опалення - це складний механізм, робота якого має бути налагоджена до дрібниць. Численні компоненти котла, серед яких мікропроцесорний блок керування, циркуляційний насос, електричні клапани автоматики, а також додаткова турбіна та електронний програматор розроблені спеціально для того, щоб зробити експлуатацію котла максимально зручною. Але одночасно з цим вони надчутливі до якості електроенергії, що подається, і перепадів напруги в мережі.

Забезпечити безпечну та ефективну роботу системи опалення допоможе стабілізатор напруги для котла. Стабілізатор призначений для підтримки напруги в мережі на рівні 220V, захисту обладнання від стрибків напруги та коротких замкнень.

Сьогодні багато виробників рекомендують підключати сучасні котли через стабілізатор напруги, а деякі навіть відмовляються ставити котел на гарантійне обслуговування, якщо для його електропостачання не буде використовуватися стабілізатор.

Встановлення стабілізатора напруги котла дозволить швидко реагувати на різні зміни напруги та забезпечить безперебійну роботу електричних опалювальних котлів.


Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь