ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

UA | RU

(+38044) 500-05-97
(+38095) 940-55-09

Новини
Акційна ціна на джерела безперебійного живлення ІНПП-600П та ІНПП-800П до 31 липня!

Пропонуємо джерела безперебійного живлення ІНПП-600П та ІНПП-800П за акційними цінами. Пропозиція діє до 31 липня 2021р., кількість обмежена. Придбай надійне електропостачання!

Акційна ціна на зварювальні інвертори до 30 червня!

Надійні інверторні апарати для якісних зварювальних робіт. В пристрої поєднано сучасну схемотехніку і сучасні комплектуючі, що дозволяє забезпечити надійність та простоту в експлуатації, і якісне виконання зварювальних робіт. Підходять для експлуатації в монтажних, ремонтних, сервісних та інших організаціях, а також в приватному секторі. Можуть інтегруватись в виробничі комплекси.

Запрошуємо на AquaTherm Kyiv 2021 з 18 по 20 травня

Запрошуємо вас відвідати стенд компанії «Інвейв», 1-L-15 на Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2021 з 18 по 20 травня 2021 року в МВЦ, м. Київ (м.Лівобережна). На виставці ми представимо продукцію ТМ Елім-Україна та інші бренди.

Нові сирени світлового та звукового сповіщення MUCCO

Головне завдання приладів світлового та звукового сповіщення – забезпечення безперебійного і вчасного сповіщення систем аварійної, пожежної та охоронної сигналізації у ланцюгах контролю виробничого процесу та в інших випадках, в яких реагування на будь-яку загрозу має бути миттєвим.

Промислові світлозвукові сигналізатори Mucco. Розширення асортименту

Безпека людей завжди є першочерговою задачею як на виробництві, так і в суспільстві взагалі. Для попередження небезпеки широко використовуються світлосигнальне обладнання. Ми пропонуємо широкий перелік продукції Mucco турецького виробника Sinyalteknik Elektrik.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Наш розклад роботи на свята: відпочиваємо 29.12.19-01.01.20, 04.01.20-07.01.20. Працюємо в суботу 28.12.19 та 11.01.20. Прохання взяти до уваги, що напередодні свят скорочений робочий день на 1 годину.

Решение стабилизации напряжения эконом способом

Бывает так, что проблемы с электричеством приводят к выходу из строя бытовой электротехники. Для простого решения проблемы электроснабжения и защиты бытовой электропотребителей, можно использовать эконом-серию стабилизаторов напряжения. Они подойдут для любого вида нагрузки, модельный ряд - как для индивидуального потребителя, так и подключения квартиры, дачи, частного дома.

Новинка - тиристорный стабилизатор напряжения ЕЛІМ-Україна

Продуктовая линейка стабилизаторов ЕЛІМ-Україна пополнилась тиристорным типом стабилизаторов серии СНАТ. На складе доступны популярные модели для любых потребителей до 1000ВА/800Вт.

Промышленные светозвуковые сигнализаторы Mucco в наличии на складе ЕЛІМ-Україна

Линейка электротехнической продукции Элим Украина расширилась промышленными светозвуковыми сигнализаторами Mucco (Турция). Электронные сирены, светосигнальные гудки, моторные сирены для систем сигнализации в промышленности, строительстве, транспорте. Продукция доступна со склада нашего партнера, компании Инвейв.

Акция! Спешите подготовиться к зимним холодам! Приобретайте POWERSET!

POWERSET – универсальное устройство, которое объединяет в себе стабилизатор напряжения, зарядное устройство, аккумулятор, преобразователь напряжения 12-220, устройство автоматического переключения аварийного/рабочего электроснабжения и все это в надежном металлическом корпусе.

Специальная цена на модель Powerset МІ300-100А12 – 8900 грн.

Сторінка 1 з 8

Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь