ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

(+38095) 940-55-09
пн-пт: 9:00-18:00

Новини
Ефективний захист електромережі виробничого підприємства

Силові стабілізатори трифазної напруги ТМ ЕЛІМ-Україна потужністю 100 кВА успішно пройшли випробування в виробничих умовах з розбалансованим по фазах навантаженням!

Акція! Знижки на стабілізатори напруги ЕЛІМ-Україна всіх серій!

Зниження ціни на сервоприводні стабілізатори напруги ЕЛІМ-Україна потужністю 500 ВА…12 кВА всіх серій до 20%. Акція діє до 30.11.2023 року.

Блоки безперервного електропостачання з акумулятором великої ємності "Powerset"

POWERSET – універсальний пристрій, який поєднує в собі стабілізатор напруги, зарядний пристрій, акумулятор, перетворювач напруги 12-220, пристрій автоматичного перемикання аварійного/робочого електропостачання та все це в надійному металевому корпусі.

Спеціальна ціна на модель Powerset МІ300-100А12 – 19620 грн.

Понеділок, 26 червня 2023

Зберігай енергію просто

Зберігай енергію просто

Збереження функціонування підприємництва, виконання щоденних промислових, офісних і побутових задач часто вимагає забезпечення гарантованим електропостачанням.

Нещодавно асортимент продукції поповнився літій-іонними акумуляторами LiFePO4.

Акція "Завжди з електрикою" до кінця літа

Бери участь в акції «Завжди з електрикою»! Купуй інвертор ПНК та акумулятор Ventura разом та заощаджуй! Акція діє до кінця літа.

Купуй стабілізатор напруги СНАН 3000 для дачі з «гарячою» знижкою 25%

Купуй стабілізатор напруги СНАН 3000 для дачі з «гарячою» знижкою 25%! Акція діє з 14-го липня до 01-го вересня 2022 року. Поспішай, пропозиція обмежена!

Ми працюємо! Все буде ЕЛІМ-Україна!

Наша продукція доступна для замовлення в центральному офісі та представництвах компанії.

Акційна ціна на джерела безперебійного живлення ІНПП-600П та ІНПП-800П

Пропонуємо джерела безперебійного живлення ІНПП-600П та ІНПП-800П за акційними цінами. Придбай надійне електропостачання!

 Нові моделі ДБЖ ЕЛІМ-Україна для монтажу в стандартну 19" стійку

Асортимент продукції ТМ ЕЛІМ-Україна доповнений новими моделями ДБЖ для монтажу в стандартну 19" стійку для забезпечення гарантованого і якісного електропостачання серверного, телекомунікаційного та іншого обладнання.

Акційна ціна на зварювальні інвертори до 30 червня!

Надійні інверторні апарати для якісних зварювальних робіт. В пристрої поєднано сучасну схемотехніку і сучасні комплектуючі, що дозволяє забезпечити надійність та простоту в експлуатації, і якісне виконання зварювальних робіт. Підходять для експлуатації в монтажних, ремонтних, сервісних та інших організаціях, а також в приватному секторі. Можуть інтегруватись в виробничі комплекси.

Сторінка 1 з 9

Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь