ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

(+38095) 940-55-09
пн-пт: 9:00-18:00

Головна Про компанію Новини Ефективний захист електромережі виробничого підприємства

Ефективний захист електромережі виробничого підприємства

29 травня 2024

Компанія «Металообробний виробничо-складський комплекс» застосовує як симетричне електричне навантаження (лазерне різання металу, згинальні верстати, підйомні механізми...), так і однофазне електрообладнання (ПК, освітлення, водопідготовка...). До встановлення стабілізатора СНА3С 100 кВА TM ЕЛІМ-Україна відхилення напруги в електромережі від номінальної, особливо в періоди максимуму навантаження, призводили до спрацювання захисту та зупинки всього технологічного процесу до нормалізації напруги в електромережі. Такі аварійні відключення викликали псування виробничих матеріалів, сировини, відбувався вихід з ладу виробничого електрообладнання.

Для вирішення проблеми компанія звернулась до ТОВ «Енерсіс Україна», яке виконало діагностику виробництва та енергоаудит. Аналіз показав: цілодобовий графік роботи обладнання виробничого процесу змінює фазне навантаження вище і нижче номінального, що призводить до асиметрії фазних напруг в залежності від часу доби, а також до захисного відключення виробничої лінії з метою недопущення виходу з ладу дорогого обладнання. Для рішення проблеми спеціалістами Енерсіс Україна був встановлений силовий стабілізатор напруги СНА3С 100 кВА з опцією роздільного регулювання фазних напруг: при струмах навантаження 85 А, 52 А, 107 А по фазах напруга залишалась 220 В +/-3% на кожній з фаз.

В результаті – якісна продукція за виробничим графіком і задоволені замовники!


Стабілізатор СНА3С ТМ ЕЛІМ-Україна має унікальну функціональність: роздільне регулювання напруг по кожній фазі, можливість переключення на ручне керування чи включення в обхідному режимі, цифрова індикація режиму роботи. Все це робить стабілізатор СНА3С відмінним рішенням з проблем електропостачання різного обладнання: від потужних медичних МРТ до повноцінних ліній виробничих процесів!

Для придбання стабілізаторів напруги, інверторів, джерел безперебійного живлення, акумуляторних батарей, іншої електротехнічної продукції звертайтесь в наши офіси.Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь