ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

(+38095) 940-55-09
пн-пт: 9:00-18:00

Головна Підтримка Корисна інформація Стабілізатори напруги
Стабілізатори напруги
Неякісне електроживлення і що з цим робити

Хто не стикався з проблемами електроживлення в нашому сьогоденні? Зношеність, застарілість обладнання, непідготовленість до збільшеного в рази споживання електроенергії призводить до аварійних ситуацій в електричних мережах. А це провокує за собою такі наслідки, як відключення електроенергії, різке коливання електричної напруги.

Стабілізатор напруги для котла

Всі ми любимо повертатися додому та поринати в атмосферу затишку та тепла. Але якими б теплими були стосунки в сім'ї, хочеться, щоб теплими були радіатори системи опалення. Тому системі опалення слід приділити особливу увагу та забезпечити її стабільну, безперервну та ефективну роботу.

Стабілізатор побутовий

Сучасний світ складно уявити без великої кількості побутової техніки та електроніки. З її допомогою ми прибираємо, готуємо, підтримуємо особисту гігієну, вона забезпечує нам зв'язок із зовнішнім світом.

Класифікація електробезпеки побутових приладів

На щитках, корпусах електротехнічних виробів та в технічній документації прийнято наводити відомості про належність виробу до певного класу захисту, вказувати ступінь його захисту, а також кліматичне виконання та категорію розміщення. Ці дані наводяться у вигляді умовних буквено-цифрових позначень чи графічних символів.

Проблеми мереж електропостачання

На малюнку представлений типовий варіант електропостачання заміського селища. На вході встановлено понижувальний трансформатор (трансформаторна підстанція). Донедавна споживання електроенергії на один будинок становило від 2 до 5 кВА, але останнім часом з появою теплих підлог, електросаун, електрокотлів та іншої побутової техніки, що вимагає значно більшого енергоспоживання, потужність навантажувальної мережі на один будинок нерідко досягає 30 - 60 кВА.

Типи та принцип дії стабілізаторів напруги

Стабілізатори напруги за принципом роботи бувають наступних типів:

  1. електромеханічні
  2. ферорезонансні
  3. тиристорні
  4. релейні
  5. з підмагнічуванням трансформатора
Рішення для нестійкої напруги

Як правило, люди замислюються про потребу рішення проблеми неякісного електропостачання лише після того, як погано функціонує, чи вийде з ладу електрообладнання будинку, офісі, виробництві...

Електрична енергія - це, з одного боку, звичайний, повсякденний ресурс, який використовується у всіх сферах побуту, а з іншого боку, - ресурс із специфічними особливостями - його якість безпосередньо впливає на різні параметри побутових, виробничих та інших пристроїв, якість результату їх роботи.

Правила встановлення стабілізаторів напруги

Стабілізатор напруги є технічно складним обладнанням, і при його встановленні на об'єкті слід враховувати параметри Вашої мережі, у складі якої стабілізатор має працювати.

Наприклад, необхідно встановити однофазний стабілізатор напруги потужністю 10 кВА.

Стабілізатор однофазний: рекомендації щодо вибору

Сучасний стан електромережі практично по всіх регіонах України характеризується значним відхиленням її основного параметра - напруги від нормативного значення 220 В +10% -15%.

Єдиним недорогим та надійним вирішенням проблеми перепадів напруги є стабілізатори напруги, які нормалізують напругу в мережі.

Порівняння стабілізаторів напруги основних типів: електромеханічні, релейні, тиристорні

Сучасний стан електромережі практично по всіх регіонах України характеризується значним відхиленням її основного параметра - напруги від нормативного значення 220 В +10% -15%. Єдиним недорогим та надійним вирішенням проблеми перепадів напруги є стабілізатори напруги, які нормалізують напругу в мережі.

Сторінка 1 з 2

Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь