ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

(+38095) 940-55-09
пн-пт: 9:00-18:00

Стабілізатор побутовий

Сучасний світ складно уявити без великої кількості побутової техніки та електроніки. З її допомогою ми прибираємо, готуємо, підтримуємо особисту гігієну, вона забезпечує нам зв'язок із зовнішнім світом.

Найчастіше більшість електроприладів у наших будинках та квартирах досить дорогі. Їхня заміна чи ремонт призводить до серйозних фінансових витрат у споживачів. Основна частина цих електроприладів чутливі до перепадів напруги. Різкі зміни напруги здатні миттєво призвести до виходу з ладу техніки, і можуть вивести з ладу електрообладнання. Для стабільної роботи побутові електроприлади необхідно захистити від зниження чи підвищення напруги.

Ознаки коливання напруги можна визначити без спеціальної апаратури. Приміром, при падінні напруги лампочки в будинку починають горіти зовсім тьмяно, а прилади, у яких двигун є головною робочою частиною, можуть взагалі перестати функціонувати. У свою чергу, різке підвищення напруги призводить до виходу з ладу побутових електроприладів або перегорання. Техніка може перегоріти навіть у тому випадку, якщо вона не працювала, але її шнур живлення перебував у розетці в момент стрибка напруги.

Особливу незручність нестабільна подача електроенергії може завдати власникам будинків з автономними системами тепло- та водопостачання, охоронними системами. Це обладнання надзвичайно чутливе до перепадів напруги, а його вихід з ладу може спричинити серйозні наслідки.

Уникнути неприємних наслідків, пов'язаних із коливанням напруги допоможе побутовий стабілізатор напруги. Стабілізатор призначений для підтримки напруги на заданому рівні та може використовуватись для підключення комп'ютерів, оргтехніки, торговельного обладнання, вимірювальної техніки, апаратури зв'язку, побутової техніки, для стабілізації напруги в електромережах дачних будинків, міських квартир та офісів, систем освітлення. Побутовий стабілізатор легко врегулює стрибки напруги та убезпечить роботу вашої побутової техніки.


Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь